fbpx

Wycena fotografii eventowej

Jeśli interesuje Cię wycena fotografii eventowej na Twoje wydarzenie. Skorzystaj z poniższego formularza, aby podać najważniejsze informacje, które pomogą mi przygotować dokładną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Gotową ofertę otrzymasz na maila w ciągu 48h, gdzie znajdziesz podsumowanie najważniejszych informacji takie jak: dostępność w podanym terminie, minimalną ilość zdjęć, czas realizacji, oraz ostateczną cenę, która nie ulegnie zmianie.

Sprawdź termin i otrzymaj wycenę

Wycena fotografii eventowej on-line

Marki z którymi współpracowałem

Ty też możesz mieć profesjonalne zdjęcia z eventu. Pracowałem już z największymi markami i lokalnymi firmami, które dopiero zaczynają swój biznes. Dla wszystkich zdjęcia są tak samo ważne, bo tworzą ich historię.

wycena fotografii eventowej warszawa
fotograf na event intel oc masters 13
wycena fotografii eventowej
wege festiwal agrykola zdjecia z targow 38
fotograf na urodziny w stylu lego warszawa 17
Walka bez ochraniaczy na ringu
Fotorelacja z konferencji
Trybuna C Warszawskiego toru wyścigów konnych na słóżewcu podczas grand prix magazynu wino

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć?

Opinie Klientów

Pracując jako fotograf eventowy freelancer zawsze chcę dać nie tylko najlepsze zdjęcia z eventów, ale i uśmiech na twarzach swoich klientów. Dobre zdjęcia z eventu, to nie tylko zadowolenie moich klientów, ale również osób, które w nich uczestniczą, więc cieszę się z każdej pozytywnej opinii klientów. To one dodają mi skrzydła i chęć dalszego rozwoju w fotografii branży eventowej.

Terminowo i profesjonalnie od lat! Zdjęcia zawsze z klimatem, które użyte na social mediach generują zwiększony ruch. Polecam serdecznie!

Fotograf eventowy warszawa - dobre opinie - Daniel

Daniel Kostrzewą

Caffe Grano – Właściciel

Świetne zdjęcia, super komunikacja, zdjęcia w terminie,  dobre pomysły na zdjęcia, zero nudy! Polecam wszystkim!

Fotograf eventowy warszawa - dobre opinie - Alicja

Alicja Jurkowska

Warszawski Smak – Event Manager / Bloger

Jestem zachwycona zdjęciami z reportażu jakie wykonał dla nas Marcin z okazji 30-tki mojego męża. Świetne ujęcia, bardzo dobra jakość zdjęć oraz znakomity kontakt z fotografem.

Fotograf eventowy warszawa - dobre opinie - Joanna

Joanna Domagała

Impreza urodzinowa

Co zawiera moja oferta oferta fotografii eventowej

Że względu na to że fotografia eventowa to bardzo szeroki temat, to ciężko przygotować gotowe pakiety fotografii eventowej – tak jak to robią fotografowie ślubni. Event może trwać od kilkunastu minut, do kilku dni i znacznie różnić się harmonogram, ilością uczestników, porą dnia czy Twoimi oczekiwaniami. Dlatego powiem na razie co zawsze znajdziesz w mojej ofercie. 

Gwarantowana ilość zdjęć

Gwarantowana ilość zdjęć z eventu, która otrzymasz. Jest absolutne minimum, które z własnego doświadczenia przewiduje przygotować dla Ciebie. Dokładna ilość zdjęć zależy od przebiegu imprezy i ilości gości. Z jednej strony nie mam górnego limitu, dlatego też jeśli będzie się działo naprawdę dużo i uznam, że są to dobre zdjęcia to otrzymasz je bez dopłat. Jednocześnie uważam, że ważniejsza od ilości jest jakość zdjęć. Tak by dać jednocześnie wartość w postaci ciekawych zdjęć, które można wykorzystać, a z drugiej strony nie zanudzić odbiorców. Nikt nie lubi przeglądać 1000 zdjęć z eventów, bo zanim by skończył to by zasną. 

Bezpieczny zapis zdjęć

Kopia zapasowa zdjęć już podczas eventu i długo po nim. Fotografując eventy dysponuję nie tylko zapasowym sprzętem na wypadek awarii, ale również na poziomie aparatu tworzę kopię zapasową zdjęć na dwie odrębne karty. Fotografując w ten sposób nie straciłem ani raz zdjęć ze zlecenia. Zgrywając cały materiał również tworze kopię zapasową całego materiału dopuki do Was nie trafi. Po czym wybrane zdjęcia archiwizuje na okres min. 5 lat przez co nawet w wyniku awarii lub usterki możesz odezwać się do mnie o zdjęcia ponownie. Już wielu moich przerażonych klientów odzyskało w ten sposób zdjęcia, które np. przypadkowo skasowali. 

Galeria zdjęć on-line

Profesjonalna galeria on-line dla klientów i uczestników w której umieszczam wszystkie obrobione zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Galeria jest zabezpieczona hasłem oraz posiada dwa poziomy uprawnień, co daje Ci możliwość kontrolować widoczność zdjęć dla reszty odwiedzających. Istnieje również możliwość ograniczenia dostępu do konkretnych osób, czy ograniczona możliwość pobierania zdjęć. Jest to tylko część możliwości galerii w której otrzymasz zdjęcia. 

Dojazd na terenie Polski

Dojazd na miejsce zlecenia uwzględniam w przesłanej ofercie. Więc większość eventów w odległości do 100km od Warszawy to standard, ale mogę również dojechać również w inne miejsca Polski. Jednak w takim wypadku mogą pojawić się dodatkowe koszty noclegu. 

Szybki czas realizacji

Zdjęcia w galerii on-line dostępne są do 5 dni roboczych od wydarzenia. Istnieje również możliwość zamówienia obróbki części zdjęć na miejscu prze zemnie, lub przez drugiego fotografa, w zależności od przebiegu imprezy. Mogę również zapewnić obróbkę tego samego, lub następnego dnia po imprezie.

Gwarancja ceny

Gwarancja ceny, którą otrzymasz. To pewność, że nie pojawia się żadne dodatkowe koszty w trakcie eventu, czy po jego zakończeniu. Wycena fotografii eventowej, którą przygotuję na podstawie przesłanych informacji pozwoli mi przedstawić Ci szczegółową ofertę, że wszystkimi ustaleniami w sposób jasny i przejrzysty. Po jej akceptacji możemy od razu przejść do działania bez zbędnych formalności. Po wykonaniu usługi wystawiam fakturę VAT 23%, która otrzymasz również mailem.