fbpx

XII Gala Grand Prix Magazynu Wino

Gala Grand Prix Magazynu Wino odbyła się na Warskim Torze Służewiec, w weekend 27-29 października 2017. Fotorelacja z Gali w tym wpisie, zawiera zdjęcia z drugiego dnia imprezy połączonej z targami, degustacjami i warsztatami dla ludzi z branży i gości, którzy wybrali się na to wyjątkowe wydarzenie.

Fotorelacja z wydarzenia

Grand Prix Magazynu Wino to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie winiarskim. Łączy ze sobą ludzi ze świata wina, kultury biznesu i finansów. Jest to okazja do podsumowania danego roku w branży i przede wszystkim okazja do wręczenia nagród Grand Prix. Są to nagrody dla najlepszych win w 10 kategoriach, z podziałem na wina białe i czerwone w przedziałach cenowych do 50 zł, 51-100 zł i powyżej 100 zł. Przyznawane są również nagrody za najlepsze wina musujące i różowe. Fotorelację z wręczenia nagród umieszczę w osobnym wpisie z pierwsze dnia gali połączonej z uroczystą kolacją rozpoczęcia.

Organizator gali Grand Prix

Grand Prix Magazynu Wino organizowane przez wydawcę Magazynu Wino, którym jest Stilnovisti – jedna z najstarszych firm zajmujących się inwestycją w wino, whisky a także sztukę. Za jej pośrednictwem można zakupić międzyinnymi beczki whisky i wina, które są alternatywną formą inwestycji.

Fotorelacja z gali

Fotorelacja z gali jaką Wam przedstawiam, to zdjęcia z części wystawienniczej, gdzie producenci i importerzy mogą zaprezentować swoje wina. Do degustacji zapraszało aż 200 winiarzy z całego świata i ponad 2 tysiące win!

Fotorelacja z warsztatów i degustacji wina

Podczas Grand Prix Magazynu Wino w górnej części trybun odbywały się również warsztaty i degustacje wina, podczas których omawiano różne smaki. Ja się na tym nie znam, więc byłem trochę w szoku jak bardzo złożony jest to temat i ile można rozmawiać o winie, jego smakach, aromatach i jak na to ma wpływ miejsce, sposób i czas upraw winorośli.

Live Cooking na evencie

Przy okazji całego wydarzenia tuż obok na scenie odbywał się live cooking prowadzony przez Akademie Kulinarną Whirpool przy współpracy z marką Barilla (polecam, sam korzystam z ich produktów).

Stefa foodt rucków

Bardzo fajnym i miłym pomysłem przy tego typu imprezach była również strata food trucków na której można było napić się po prostu piwka i zjeść coś ciepłego. Ja postawiłem na fryty belgijskie.

Zobacz również

fotorelacja z konferencji w Hotelu Marriott w Warszawie

Fotorelacja z konferencji w hotelu Marriott

Fotorelacja z konferencji na temat przemysłu tytoniowego w hotelu Mariott w Warszawie. Zobacz profesjonalną fotorelację z tego eventu.

Fotorelacja z konferencji prasowej Wschód Kultury

Miałem okazję uczestniczyć w konferencji prasowej Wschód Kultury, która odbyła się w Warszawie. Była to niezwykła i pełna emocji chwila.

Reportaż ze studniówki

Zobacz jak wyglądała studniówka w Warszawie, którą fotografowałem. Profesjonalne zdjęcia pełne emocji i niezapomnianych chwil maturzystów. Zobacz sam!

Szukasz fotografa na swoje wydarzenie?

Jeśli chcesz mieć podobne zdjęcia z Twojego wydarzenia, to właśnie znalazłeś odpowiedniego fotografa! Rezerwuję terminy na fotorelację. Nie wahaj się i skontaktuj ze mną już teraz!

Zapytaj o termin

Dodaj komentarz