fbpx

Konferencja BLISKO w Gdyni

7 i 8 czerwca 2022 roku były dla mnie wyjątkowe. Brałem udział jako fotograf eventowy w konferencji BLISKO w Gdyni, skierowanej do bibliotekarzy i bibliotekarek z całej Polski. Uczestnicy byli descjentami konkursu dotacyjnego BLISKO, którego organizatorem jest Narodowe Centrum Kultury w ramach #NPRCz 2.0. Współorganizatorem była Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni.

Pierwszy dzień

Pierwszy dzień konferencji rozegrał się w Gdyńskim Centrum Filmowym i był pełen interesujących wydarzeń. W programie znalazły się między innymi panele dyskusyjne o filarach “trzeciego miejsca” i wykorzystaniu wyników badań w tworzeniu oferty instytucji. Podczas warsztatu sieciującego uczestnicy mieli okazję wymieniać doświadczenia i nawiązać potencjalne współprace. Ja jako fotograf, miałem okazję uwiecznić wszystkie te wyjątkowe momenty.

Drugi dzień

Drugi dzień był równie intensywny. Uczestnicy wzięli udział w 6 równoległych warsztatach service design, połączonych z wizytami studyjnymi w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni oraz w Stacji Kultura – filii Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Floriana Ceynowy w Rumi. To było wspaniałe doświadczenie, dla mnie jako fotografa, uwiecznienie tych momentów i uchwycenie atmosfery konferencji było bardzo inspirujące.

Konferencja BLISKO była częścią wsparcia szkoleniowego dla descjentów konkursu dotacyjnego i została dofinansowana ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. To było wyjątkowe

Wizyty studyjne

Drugiego dnia uczestnicy konferencji BLISKO mieli okazję uczestniczyć w 6 równoległych warsztatach service design, których tematy koncentrowały się na projektowaniu oferty biblioteki dla różnych grup odbiorców. W ramach tych warsztatów uczestnicy odwiedzili filie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni oraz Stację Kultura – filię Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Floriana Ceynowy w Rumi.

Fotorelacja z konferencji

Jako fotograf eventowy, biorąc udział w konferencji BLISKO w Gdyni, miałem okazję uwiecznić na zdjęciach nie tylko samą konferencję, ale również chwile wspólnej wymiany doświadczeń i integracji uczestników. Konferencja była doskonałą okazją do rozwijania swoich umiejętności i nawiązywania nowych kontaktów, a także poznawania nowych rozwiązań i trendów w branży bibliotekarskiej.

Jestem bardzo dumny, że miałem możliwość uczestniczenia w tak wartościowym wydarzeniu i uwiecznienia jego niezapomnianych chwil na zdjęciach, które staną się częścią mojego portfolio jako fotografa eventowego.

Zdjęcia z pierwszego dnia konferencji

Zdjęcia z drugiego dnia konferencji

Zobacz również

fotorelacja z konferencji w Hotelu Marriott w Warszawie

Fotorelacja z konferencji w hotelu Marriott

Fotorelacja z konferencji na temat przemysłu tytoniowego w hotelu Mariott w Warszawie. Zobacz profesjonalną fotorelację z tego eventu.

Fotorelacja z konferencji prasowej Wschód Kultury

Miałem okazję uczestniczyć w konferencji prasowej Wschód Kultury, która odbyła się w Warszawie. Była to niezwykła i pełna emocji chwila.

Reportaż ze studniówki

Zobacz jak wyglądała studniówka w Warszawie, którą fotografowałem. Profesjonalne zdjęcia pełne emocji i niezapomnianych chwil maturzystów. Zobacz sam!

Szukasz fotografa na swoje wydarzenie?

Jeśli chcesz mieć podobne zdjęcia z Twojego wydarzenia, to właśnie znalazłeś odpowiedniego fotografa! Rezerwuję terminy na fotorelację. Nie wahaj się i skontaktuj ze mną już teraz!

Zapytaj o termin

Dodaj komentarz