fbpx

Gorila Fight Arena w Reebok Fit Shop

Na samym początku wakacji, na placu trzech krzyży otwarto pierwszy w warszawie sklep Reebok Fit Shop, w którym za zakupy można płacić wysiłkiem. Miejsce to łączy przestrzeń sportową, gdzie pod okiem profesjonalnych trenerów z Calypso można przyjść bezpłatnie na trening, a przy okazji, wykonując zadania które można wylosować, otrzymujecie delty(punkty), za które dostajecie zniżki na sklepu Reebok Fit Shop.

Reebok FIT Shop

Więc mamy salkę pełną sprzętu, trenerów i pozytywnie nakręconych ludzi, którzy kochają sport. Oczywiście, jeśli decydujecie się tam wpaść, to oczywiście są też szatnie i prysznice.

Po treningu możecie wpaść do sklepu Reeboka, zobaczyć najnowsze kolekcje ciuchów na trening, a za zdobyte podczas wyzwań delty możecie dostać je taniej. Według mnie super pomysł! Zamiast zbierać jakieś pieczątki i kuponiki, trzeba zrobić np. trochę przysiadów, wycisnąć ciężary, albo podciągnąć się na drążku. Fajnie co?

Etno Cafe

Dla głodnych i spragnionych, jest też świetna kawa i przekąski w Etno Cafe. Ja spróbowałem Cold Brew – kawy parzonej na zimno i przyznam, że pozytywnie mnie zaskoczyła. Na upalne dni, taka zimna, orzeźwiająca kawa jest ekstra! Z tego co wiem, jest szansa też spotkać ją już w paru warszawskich lokach – szukajcie małych szklanych buteleczek, z ciemnym napojem, tylko nie pomylcie jej z przesadnie słodzoną coca-colą. ?

Zdjęcia z zawodów

Zobacz również

fotorelacja z konferencji w Hotelu Marriott w Warszawie

Fotorelacja z konferencji w hotelu Marriott

Fotorelacja z konferencji na temat przemysłu tytoniowego w hotelu Mariott w Warszawie. Zobacz profesjonalną fotorelację z tego eventu.

Fotorelacja z konferencji prasowej Wschód Kultury

Miałem okazję uczestniczyć w konferencji prasowej Wschód Kultury, która odbyła się w Warszawie. Była to niezwykła i pełna emocji chwila.

Reportaż ze studniówki

Zobacz jak wyglądała studniówka w Warszawie, którą fotografowałem. Profesjonalne zdjęcia pełne emocji i niezapomnianych chwil maturzystów. Zobacz sam!

Szukasz fotografa na swoje wydarzenie?

Jeśli chcesz mieć podobne zdjęcia z Twojego wydarzenia, to właśnie znalazłeś odpowiedniego fotografa! Rezerwuję terminy na fotorelację. Nie wahaj się i skontaktuj ze mną już teraz!

Zapytaj o termin

Dodaj komentarz