fbpx

Opinie klientów

Usługi Marcina poleciła zaprzyjaźniona z „Pismem” fotografka. Marcin do zlecenia – wykonania zdjęć w trakcie Premiery Pisma, cyklicznego wydarzenia organizowanego przez Fundację w Przestrzeni From Facebook – podszedł w sposób niezwykle profesjonalny: komunikacja między nami była ciągła, Marcin trzymał się wyznaczonych terminów i dostarczył materiał wysokiej jakości. Zdjęcia, które wykonał, wykorzystywaliśmy wielokrotnie w działaniach promocyjnych w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej miesięcznika. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Marcinem i polecam jego usługi każdemu, kto potrzebuje relacji fotograficznej z debaty na żywo.

Fotograf eventowy warszawa - dobre opinie - Mateusz

Mateusz Roesler

Pismo. Magazyn Opinii – Redaktor treści cyfrowych i online, Project Manager, Dziennikarz

Terminowo i profesjonalnie od lat! Zdjęcia zawsze z klimatem, które użyte na social mediach generują zwiększony ruch. Polecam serdecznie!

Fotograf eventowy warszawa - dobre opinie - Daniel

Daniel Kostrzewa

Caffe Grano – Właściciel

Świetne zdjęcia, super komunikacja, zdjęcia w terminie,  dobre pomysły na zdjęcia, zero nudy! Polecam wszystkim!

Fotograf eventowy warszawa - dobre opinie - Alicja

Alicja Jurkowska

Warszawski Smak – Event Manager / Bloger

Jestem zachwycona zdjęciami z reportażu jakie wykonał dla nas Marcin z okazji 30-tki mojego męża. Świetne ujęcia, bardzo dobra jakość zdjęć oraz znakomity kontakt z fotografem.

Fotograf eventowy warszawa - dobre opinie - Joanna

Joanna Domagała

Impreza urodzinowa męża

Bardzo dobra współpraca z tym człowiekiem zaowocowała dobrymi efektami. Cierpliwy i wyrozumiały nawet dla niezdecydowanych klientów. Polecam!

Fotograf eventowy warszawa - dobre opinie - Artur

Artur Korwin

Fotografia Eventowa Wrocław – fotograf z którym współpracowałem

Marcin to osoba bez której nie wyobrażamy sobie naszych eventów i relacji. Bez wskazywania konkretnych kadrów wiemy, że możemy liczyć na jego pełen profesjonalizm, a efekt końcowy przerośnie nasze oczekiwania. Wszystko sprawnie, szybko i z możliwością łatwego dostępu online do przygotowanego materiału.

Szczerze, Marcin w kreowaniu swojej marki jest dla nas inspiracją, ponieważ stale stara się coś poprawić i usprawni. To dowód na to, że współpracujemy z osobą której przyświecają te same cele i wartości co nam, więc stosując modne określenie DNA naszych działalności bardzo się pokrywa. Czy Marcin może coś zmienić? Najlepiej niczego bo cały czas się rozwija i ze zlecenia na zlecenie staje się coraz lepszy.

Opinie o fotografie eventowym

Piotr Litkowicz

Swimple – CEO

Marcin to osoba bez której nie wyobrażamy sobie naszych eventów i relacji. Bez wskazywania konkretnych kadrów wiemy, że możemy liczyć na jego pełen profesjonalizm, a efekt końcowy przerośnie nasze oczekiwania. Wszystko sprawnie, szybko i z możliwością łatwego dostępu online do przygotowanego materiału.

Fotograf eventowy warszawa - dobre opinie - kobieta

Justyna Wielgołaska – Laskus

Impreza urodzinowa męża

Wiele razy byliśmy już uwiecznieni przez obiektyw Marcina, aż w końcu sami mieliśmy przyjemność skorzystać z Jego usług na jednej z ważniejszych imprez w życiu. Jesteśmy z tej decyzji bardzo zadowoleni. Po otrzymaniu zdjęć, z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że Marcin jest fotografem profesjonalnym, punktualnym i co dla mnie najistotniejsze, zwracającym uwagę na szczegóły. Serdecznie polecam. Na pewno skorzystamy jeszcze nie jeden raz.

Fotograf eventowy warszawa - dobre opinie - Kamila

Kamila Staszewska

Chrzciny

Bardzo profesjonalne podejście, zdjęcia genialne, wykonane w przyjemnej atmosferze, wszystko terminowo i na wysokim poziomie! Polecam gorąco!

Maciej Inglot

ekoi.pl – Green Energy

Świetny kontakt oraz pełen profesjonalizm. Jeżeli chcecie odbiec od “oklepanych” i nudnych fotografii to, to jest właśnie to ! Niepowtarzalny oraz niesamowity styl sprawia, jakbyśmy byli w danej sytuacji na fotografii.

Fotograf eventowy warszawa - dobre opinie - Bartłomiej

Bartłomiej Młynarski

Freelancer – grafik