fbpx

Kontakt do fotografa

Jeśli to jesteś to zapewne szukasz kontakt do fotografa eventowego, który przygotuje fotorelację z Twojego eventu, lub wydarzenia, które organizujesz. W tym miejscu możesz skorzystać z formularza kontaktowego, by zadać mi pytanie o termin, lub na każdy inny temat. Jest to też najlepsza forma kontaktu jeśli interesuje Cię oferta fotografii eventowej ponieważ pozwoli nam zebrać najważniejsze informacje do wyceny i pozwoli zachować spójną komunikację, bo każde słowo i szczegół są ważne, by zapewnić najlepsze doświadczenie z każdej współpracy.

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zapytać o wolny termin i wycenę, skorzystaj z widocznego formularza, który zapewni Ci kontakt do fotografa – czyli mnie – Marcina Krokowskiego. Możesz również wysłać wiadomość email. Kontakt do fotografa eventowego to pierwszy krok do zdjęć z Twojego eventu. W sprawach pilnych proszę dzwonić.

"*" oznacza pola wymagane

Na wszystkie wiadomości odpowiadam do 48h godzin. Po przesłaniu wiadomości otrzymasz również potwierdzenie email z przesłaną wiadomością, co będzie oznaczać, że wszystko idzie w dobrym kierunku i Twoja wiadomość również do mnie dotarła.Dane firmy

Marcin Krokowski Fotografia Eventowa 

Pl. Józefa Hallera 5/14a
03-464 Warszawa

NIP: 1251493897 
REGON: 527059034


Ważna informacja

Jedną z istotnych rzeczy jest to, że podany wyżej adres służy wyłącznie do korespondencji i obiegu dokumentów. Zapraszam więc do kontaktu poprzez formularz na tej stronie, lub kontakt telefoniczny.

Nie wykonuję zdjęć i sesji np. do dokumentów w lokalu pod wskazanym adresem, nie posiadamy tam studia – a dostaję często takie zapytania. Niestety praca fotografa eventowego nie pokrywa się tak bardzo z pracą zakładu fotograficznego do którego można wejść i zrobić zdjęcie w kilka minut. Zdjęcia biznesowe i portretowe wykonuję jedynie u klientów, lub w trakcie eventów, jeśli pozwala na to logistyka.