fbpx

Konferencja w Zamku Ujazdowskim

Poniższy materiał do fotorelacja z konferencji “Projekt Kultura” zorganizowanej w Zamku Ujazdowskim w Warszawie. Część główna konferencji odbyła się na dziedzińcu Zamku Ujazdowskiego, który został zabezpieczonym odpowiednim dachem. Tam goście mogli się rejestrować, zostawić swoje ubrania i odebrać słuchawki, które dawały możliwość korzystania z tłumacza w czasie rzeczywistym. Organizacja była na bardzo wysokim poziomie i mimo licznej grupie goście, wszystko zostało przeprowadzone bardzo sprawnie.

Zamek Ujazdowski znany rownież jako Pałac Ujazdowski mieści w sobie również Centrum Sztuki Współczesnej i restaurację Instalacje Art Bistro – tutaj też odbywały się rozmowy między uczestnikami konferencji i poczęstunek. Dlatego jest też świetnym miejscem na całodniową konferencję związaną z kulturą.

Laboratorium Zamku Ujazdowskiego

Część konferencji odbyła się również w bardzo klimatycznej sali Laboratorium Zamku Ujazdowskiego, podczas której przeprowadzono szkolenie dla wnioskodawców programu.

Rozmowy i poczęstunek w Instalacje Art Bistro

Po konferencji uczestnicy mieli możliwość usiąść w restauracji, która znajduje się w tym samym budynku i omówić wszystkie zagadnienia między sobą. Jest to świetny sposób by utrwalić zdobyte informacje podczas samej konferencji a przy okazji nawiązać nowe kontakty z osobami, które interesuje ta tematyka.

Zobacz również

fotorelacja z konferencji w Hotelu Marriott w Warszawie

Fotorelacja z konferencji w hotelu Marriott

Fotorelacja z konferencji na temat przemysłu tytoniowego w hotelu Mariott w Warszawie. Zobacz profesjonalną fotorelację z tego eventu.

Fotorelacja z konferencji prasowej Wschód Kultury

Miałem okazję uczestniczyć w konferencji prasowej Wschód Kultury, która odbyła się w Warszawie. Była to niezwykła i pełna emocji chwila.

Reportaż ze studniówki

Zobacz jak wyglądała studniówka w Warszawie, którą fotografowałem. Profesjonalne zdjęcia pełne emocji i niezapomnianych chwil maturzystów. Zobacz sam!

Szukasz fotografa na swoje wydarzenie?

Jeśli chcesz mieć podobne zdjęcia z Twojego wydarzenia, to właśnie znalazłeś odpowiedniego fotografa! Rezerwuję terminy na fotorelację. Nie wahaj się i skontaktuj ze mną już teraz!

Zapytaj o termin

Dodaj komentarz