fbpx

Otwarcie galerii sztuki “Tymczasowa”

W 2018 roku w Business Garden Warsaw otwarto tymczasową galerię sztuki o nazwie „Tymczasowa” która miała za zadanie podreślić jej ulotność. W czasie jej trwania swoje dzieła miało okazję przygotować wielu artystów. Miałem okazję fotografować otwarcie galerii już pierwszego dnia jej funkcjonowania.

Fotorelacja z otwarcia galerii sztuki

Podczas otwarcia galerii zaprezentowano wystawę pod nazwą ABSTRAKCJA prezentowaną przez dwie artystki Magdę Fokt i Joannę Pongowską. Podczas tego wydarzenia towarzyszył równie ciekawy duet DJa i trębacza. Wydarzenie miało bardzo kameralny charakter, kelnerzy serwowali przekąski, a goście mogli raczyć się szampanem. Taka forma pozwoliła w niezakłócony sposób podziwiać dzieła, a jednocześnie nawiązać ciekawy dialog z samymi artystami, które chętnie brały udział w dyskusjach z gośćmi wystawy. Fotorelacja z otwarcia galerii sztuki, która przygotowałem mogła posłużyć do prezentacji przestrzeni i promocji przyszłych wydarzeń w tym miejscu.

Fotograf na otwarcie galerii sztuki

Jako fotograf eventowy muszę zmagać się z różnymi wyzwaniami podczas eventów, zwykle jest to ograniczona przestrzeń i swoboda ruchów. Podczas robienia fotorelacja z otwarcia galerii sztuki „Tymczasowa” czułem się jak ryba w wodzie. Duża, ale nie ogromna przestrzeń, w której miałem dobry widok na wszystko i nie mogłem fotografować spokojnie z każdej perspektywy. Kiedy miałem jakiś ciekawy kadr na oku, to nie musiałem biegać, a tym samym zakłócać wydarzenia. Wszystko miałem na wyciągnięcie ręki, jednocześnie nie musiałem przeciskać się przez tłumy.

Czyste kadry

Również dobrze zaprojektowana przestrzeń, bez bałaganu w kadrze pozwala na bardzo czyste kadry, które cieżko stworzyć w szerokiej perspektywie, ponieważ znajdzie się coś niepożądanego. Tym razem było inaczej i mogłem pozwolić sobie na więcej szerokich ujęć, baz bałaganu w kadrze.

Zobacz również

Trzy osoby siedzą przy panelu dyskusyjnym w studiu z dużymi oknami wychodzącymi na panoramę miasta. Za nimi wyświetlany jest ekran z napisem „GFN.TV”. Mężczyzna po lewej i mężczyzna po prawej słuchają uważnie wypowiedzi kobiety pośrodku, a fotograf na konferencje uwiecznia ten moment.

Fotorelacja z konferencji w hotelu Marriott

Fotorelacja z konferencji na temat przemysłu tytoniowego w hotelu Mariott w Warszawie. Zobacz profesjonalną fotorelację z tego eventu.

Pięć osób siedzi na scenie podczas dyskusji panelowej podczas festiwalu kulturalnego. Siedzą w musztardowych fotelach na tle tła z logo wydarzenia i żywym designem. Czterech z nich jest w garniturach, a jeden ma na sobie biały strój. Pomiędzy nimi na stole stoją mikrofony i butelki z wodą, co doskonale uchwycił Marcin Krokowski, ceniony w Warszawie fotograf specjalizujący się

Fotorelacja z konferencji prasowej Wschód Kultury

Miałem okazję uczestniczyć w konferencji prasowej Wschód Kultury, która odbyła się w Warszawie. Była to niezwykła i pełna emocji chwila.

Reportaż ze studniówki

Zobacz jak wyglądała studniówka w Warszawie, którą fotografowałem. Profesjonalne zdjęcia pełne emocji i niezapomnianych chwil maturzystów. Zobacz sam!

Szukasz fotografa na swoje wydarzenie?

Jeśli chcesz mieć podobne zdjęcia z Twojego wydarzenia, to właśnie znalazłeś odpowiedniego fotografa! Rezerwuję terminy na fotorelację. Nie wahaj się i skontaktuj ze mną już teraz!

Zapytaj o termin

Dodaj komentarz