fbpx

Ekologiczne targi Elle w Galerii Mokotów

Galeria Mokotów to jedna z najchętniej odwiedzanych galerii handlowych w Warszawie. Każdego dnia odwiedzają je tłumy ludzi, którzy przychodzą na zakupy, aby kupić kolejne ubrania, elektro-gadżety, produkty codziennego użytku, jedzenie, czy kosmetyki. Praktycznie każda z tych rzeczy ma wpływ na środowisko naturalne co wiemy nie od dziś. Zaczynając od sposobu wytwarzania, użytych środków i materiałów, przez dostawę, aż po sposób jaki pozbywamy się rzeczy zepsutych, czy już nie potrzebnych. Każdy z nas ma w jakimś stopniu wpływ na to co dzieje się wokół nas. Aby pokazać możliwości dbania o naturę Elle i Galeria Mokotów zorganizowały ekologiczne targi dla klientów galerii.

Ekologiczne targi w Galerii Mokotów

Dlatego też Galeria Mokotów, wraz z marką Elle postanowiła stworzyć miejsce, w którym możemy poznać sposoby na wykorzystanie materiałów pochodzących z recyclingu, do stworzenia nowych ekologicznych akcesoriów takich jak torebki, czy biżuteria. Dla najbardziej aktywnych przygotowane były również bardzo ładne ekologiczne torby na zakupy, które znajdziecie na zdjęciach. Można było również otrzymać zestawy naturalnych kosmetyków marki Vianek.

Zajęcia dla dzieci w Galerii Mokotów

Podczas targów zorganizowano zajęcia dla dzieci, podczas których można było z wykorzystaniem materiałów z recyclingu tworzyć na nowo np. koszyki – zamiast wikliny. Efekt jest ten sam – dzieci mogą nauczyć się zaplatać słomki, stworzone ze sprasowanych gazet, a jednocześnie nie zużywają naturalnych materiałów. W ten sposób coś co mogło trafić na wysypisko śmieci, dostaje nowe życie.

Jak zrobić las w słoiku?

Podczas targów Elle w Galerii Mokotów można było również spróbować swoich sił w tworzeniu małych lasów w słojach. Wyglądają one super, a przy okazji są łatwe w pielęgnacji, co docenia wiele osób, które chcą mieć coś zielonego w domu. W zajęciach mógłby brać udział dzieci oraz dorośli.

Ekologiczny quiz

Myślimy, że wiemy dużo o ekologii, ale czasem nam się tylko wydaje, że wiemy dużo. Dlatego też podczas targów można było wziąć udział w quizie i sprawdzić swoją wiedzę za pomocą serii pytań.

Ekologiczne kosmetyki

Ekologia, to nie tylko wykorzystywanie materiałów, które łatwo można przetworzyć i zutylizować, ale również naturalne składniki. Wiele produktów zawiera sporo chemii, która wpływa na nas i nasze otoczenie, a w naturze mamy mnóstwo naturalnych składników, które można wykorzystać. Na targach Elle pojawiły się naturalne kosmetyki i produkty spożywcze, które można było również przetestować na miejscu.

Zobacz również

fotorelacja z konferencji w Hotelu Marriott w Warszawie

Fotorelacja z konferencji w hotelu Marriott

Fotorelacja z konferencji na temat przemysłu tytoniowego w hotelu Mariott w Warszawie. Zobacz profesjonalną fotorelację z tego eventu.

Fotorelacja z konferencji prasowej Wschód Kultury

Miałem okazję uczestniczyć w konferencji prasowej Wschód Kultury, która odbyła się w Warszawie. Była to niezwykła i pełna emocji chwila.

Reportaż ze studniówki

Zobacz jak wyglądała studniówka w Warszawie, którą fotografowałem. Profesjonalne zdjęcia pełne emocji i niezapomnianych chwil maturzystów. Zobacz sam!

Szukasz fotografa na swoje wydarzenie?

Jeśli chcesz mieć podobne zdjęcia z Twojego wydarzenia, to właśnie znalazłeś odpowiedniego fotografa! Rezerwuję terminy na fotorelację. Nie wahaj się i skontaktuj ze mną już teraz!

Zapytaj o termin

Dodaj komentarz