fbpx

Czytanie Na Trawie i Mapping w parku Królikarnia

11 czerwca 2022 roku w parku przed pałacem Królikarnia w Warszawie odbyło się wydarzenie “Czytanie na Trawie”, którego celem była promocja czytelnictwa w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. W parku pojawili się ambasadorzy programu, którzy czytali książki dla uczestników.

Literacka gra terenowa i strefy relaksu

Uczestnicy wydarzenia mogli wziąć udział w literackiej grze terenowej “Zaczytany Ogród” oraz skorzystać z dwóch specjalnie przygotowanych stref: wymiany książek oraz relaksu i dobrej lektury. W strefie relaksu można było wypocząć i oddać się lekturze.

Mapping 3D na ścianie pałacu Królikarnia

Wieczorem Narodowe Centrum Kultury zaprosiło wszystkich na niezwykły spektakl dźwięku i światła – mapping 3D na ścianie pałacu Królikarnia. Był to wyjątkowy pokaz, który zachwycił wszystkich uczestników wydarzenia “Czytanie na Trawie”.

Ten dzień był wspaniałym doświadczeniem dla miłośników książek i literatury, a także okazją do promocji czytelnictwa i Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Jako fotograf eventowy byłem dumny, że mogłem uwiecznić tę niezapomnianą chwilę dla uczestników i organizatorów.

Fotorelacja z eventu

Jako profesjonalny fotograf, mam doświadczenie w dokumentowaniu wydarzeń kulturalnych i artystycznych. Potrafię wykreować unikalne i niepowtarzalne ujęcia, które oddają ducha wydarzenia i zachęcają do dalszego udziału. Jeśli planujesz kolejne “czytanie na trawie” lub podobne wydarzenie, serdecznie zapraszam do współpracy. Razem stworzymy piękną pamiątkę dla uczestników i promocję dla programu. Skontaktuj się ze mną, aby omówić szczegóły i uzyskać wycenę.

Zobacz również

fotorelacja z konferencji w Hotelu Marriott w Warszawie

Fotorelacja z konferencji w hotelu Marriott

Fotorelacja z konferencji na temat przemysłu tytoniowego w hotelu Mariott w Warszawie. Zobacz profesjonalną fotorelację z tego eventu.

Fotorelacja z konferencji prasowej Wschód Kultury

Miałem okazję uczestniczyć w konferencji prasowej Wschód Kultury, która odbyła się w Warszawie. Była to niezwykła i pełna emocji chwila.

Reportaż ze studniówki

Zobacz jak wyglądała studniówka w Warszawie, którą fotografowałem. Profesjonalne zdjęcia pełne emocji i niezapomnianych chwil maturzystów. Zobacz sam!

Szukasz fotografa na swoje wydarzenie?

Jeśli chcesz mieć podobne zdjęcia z Twojego wydarzenia, to właśnie znalazłeś odpowiedniego fotografa! Rezerwuję terminy na fotorelację. Nie wahaj się i skontaktuj ze mną już teraz!

Zapytaj o termin

Dodaj komentarz