fbpx

Zawody Swimple w Mikołajki

Jestem fotografem na zawody sportowe i ostatnio miałem przyjemność uwieczniać zmagania młodych pływaków podczas zawodów szkoły pływania Swimple, które odbyły się w Mikołajkach. Zawody były skierowane do dzieci i kibicowali im ich rodzice.

fotorelacja zawody sportowe swimple AWF 73

Emocje na twarzach zawodników

Niezwykle cieszyło mnie to, że mogłem uchwycić emocje na twarzach zawodników – od skupienia przed startem, przez radość z dobrego wyniku, po zmęczenie po ciężkim wysiłku. To były naprawdę wzruszające chwile i uważam, że te zdjęcia będą miłą pamiątką dla każdego z uczestników.

fotorelacja zawody sportowe swimple AWF 106

Rodzice na trybunach

Nie mogło zabraknąć również ujęć rodziców, którzy kibicowali swoim dzieciom z trybun. Udało mi się uchwycić wiele wzruszających chwil, gdy rodzice gratulowali swoim pociechom dobrego wyniku, czy trzymali kciuki za nich podczas startu.

fotorelacja zawody sportowe swimple AWF 82

Wyniki zawodów

Wyniki zawodów były bardzo zacięte i niektóre konkurencje rozstrzygały się na bardzo małych różnicach czasowych, co tylko dodało emocji. Wszyscy zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze i zasłużyli na pochwałę za swoje osiągnięcia.

fotorelacja zawody sportowe swimple AWF 1

Ogólnie był to bardzo udany dzień i jestem zadowolony z rezultatu pracy.

Zobacz również

fotorelacja z konferencji w Hotelu Marriott w Warszawie

Fotorelacja z konferencji w hotelu Marriott

Fotorelacja z konferencji na temat przemysłu tytoniowego w hotelu Mariott w Warszawie. Zobacz profesjonalną fotorelację z tego eventu.

Fotorelacja z konferencji prasowej Wschód Kultury

Miałem okazję uczestniczyć w konferencji prasowej Wschód Kultury, która odbyła się w Warszawie. Była to niezwykła i pełna emocji chwila.

Reportaż ze studniówki

Zobacz jak wyglądała studniówka w Warszawie, którą fotografowałem. Profesjonalne zdjęcia pełne emocji i niezapomnianych chwil maturzystów. Zobacz sam!

Szukasz fotografa na swoje wydarzenie?

Jeśli chcesz mieć podobne zdjęcia z Twojego wydarzenia, to właśnie znalazłeś odpowiedniego fotografa! Rezerwuję terminy na fotorelację. Nie wahaj się i skontaktuj ze mną już teraz!

Zapytaj o termin

Dodaj komentarz