fbpx

Wręczenie nagród na zakończenie roku

Jestem fotografem i ostatnio miałem przyjemność wykonać sesję zdjęciową dla studentów SWPS. Sesja odbyła się przed wejściem do gmachu uczelni, a jej tematem było zakończenie studiów i osiągnięcie wymarzonego celu.

Toga i szampan

Studenci założyli swoje tradycyjne togi, co stworzyło piękny kontrast z nowoczesnym budynkiem uczelni. Sesja odbyła się w radosnej i zabawnej atmosferze. Studenci cieszyli się ze swoich osiągnięć, celebrowali swój sukces i dzielili się nim z przyjaciółmi. Widać było radość na ich twarzach i dumę z tego, że ukończyli studia.

Otwarcie szampana

Jednym z najważniejszych momentów sesji było otwarcie szampana, które stanowiło symbol zakończenia jednego etapu życia i rozpoczęcia kolejnego. Studenci trzymali w dłoniach butelki szampana i składali toast za swoje osiągnięcia. Były to wzruszające i radosne chwile, które udało mi się uwiecznić na zdjęciach.

Ogólnie był to bardzo udany dzień i jestem zadowolony z rezultatu pracy. Cieszę się, że mogłem uchwycić ważne chwile dla studentów SWPS i życzę im wszystkiego najlepszego na przyszłość.

Dodatkowe GIFy

swps gif 1 020
swps gif 3 015

Zobacz również

Trzy osoby siedzą przy panelu dyskusyjnym w studiu z dużymi oknami wychodzącymi na panoramę miasta. Za nimi wyświetlany jest ekran z napisem „GFN.TV”. Mężczyzna po lewej i mężczyzna po prawej słuchają uważnie wypowiedzi kobiety pośrodku, a fotograf na konferencje uwiecznia ten moment.

Fotorelacja z konferencji w hotelu Marriott

Fotorelacja z konferencji na temat przemysłu tytoniowego w hotelu Mariott w Warszawie. Zobacz profesjonalną fotorelację z tego eventu.

Pięć osób siedzi na scenie podczas dyskusji panelowej podczas festiwalu kulturalnego. Siedzą w musztardowych fotelach na tle tła z logo wydarzenia i żywym designem. Czterech z nich jest w garniturach, a jeden ma na sobie biały strój. Pomiędzy nimi na stole stoją mikrofony i butelki z wodą, co doskonale uchwycił Marcin Krokowski, ceniony w Warszawie fotograf specjalizujący się

Fotorelacja z konferencji prasowej Wschód Kultury

Miałem okazję uczestniczyć w konferencji prasowej Wschód Kultury, która odbyła się w Warszawie. Była to niezwykła i pełna emocji chwila.

Reportaż ze studniówki

Zobacz jak wyglądała studniówka w Warszawie, którą fotografowałem. Profesjonalne zdjęcia pełne emocji i niezapomnianych chwil maturzystów. Zobacz sam!

Szukasz fotografa na swoje wydarzenie?

Jeśli chcesz mieć podobne zdjęcia z Twojego wydarzenia, to właśnie znalazłeś odpowiedniego fotografa! Rezerwuję terminy na fotorelację. Nie wahaj się i skontaktuj ze mną już teraz!

Zapytaj o termin

Dodaj komentarz