fbpx

Targi edukacyjne QS w Hotelu Bristol

Jako fotograf eventowy z Warszawy, byłem zaszczycony, że mogłem uwiecznić na zdjęciach QS World Grad School Tour w Hotelu Bristol w 2019 roku. Targi edukacyjne tego typu to świetna okazja do poznania ludzi z branży i zdobycia ciekawych zdjęć.

Wspaniała atmosfera na targach

Atmosfera na targach była wspaniała. Wszyscy byli bardzo zaangażowani i skupieni na swoich rozmowach z przedstawicielami szkół wyższych. Widać było, że wszyscy są bardzo zdeterminowani, by znaleźć odpowiednie studia podyplomowe lub doktoranckie.

Spotkania z ciekawymi ludźmi

Podczas targów miałem okazję spotkać wielu ciekawych ludzi, w tym przedstawicieli szkół wyższych z całego świata, a także potencjalnych studentów z Polski i innych krajów. Było to dla mnie niezwykłe doświadczenie, ponieważ mogłem poznać ludzi z różnych kultur i pochodzenia.

Ciekawe wykłady i prezentacje

Na targach odbyły się również ciekawe wykłady i prezentacje, w których uczestniczyłem. Przedstawiciele szkół wyższych opowiadali o swoich programach studiów i o tym, jakie kwalifikacje posiadają ich absolwenci. Było to bardzo inspirujące i pomogło mi lepiej zrozumieć różne możliwości edukacyjne.

Podsumowanie

Ogólnie rzecz biorąc, QS World Grad School Tour w Hotelu Bristol w 2019 roku było świetnym doświadczeniem dla mnie jako fotografa eventowego. Miałem okazję uwiecznić na zdjęciach wspaniałą atmosferę, spotkać ciekawych ludzi i wziąć udział w inspirujących wykładach i prezentacjach. Serdecznie polecam takie wydarzenie każdemu, kto jest zainteresowany eduk

Zobacz również

fotorelacja z konferencji w Hotelu Marriott w Warszawie

Fotorelacja z konferencji w hotelu Marriott

Fotorelacja z konferencji na temat przemysłu tytoniowego w hotelu Mariott w Warszawie. Zobacz profesjonalną fotorelację z tego eventu.

Fotorelacja z konferencji prasowej Wschód Kultury

Miałem okazję uczestniczyć w konferencji prasowej Wschód Kultury, która odbyła się w Warszawie. Była to niezwykła i pełna emocji chwila.

Reportaż ze studniówki

Zobacz jak wyglądała studniówka w Warszawie, którą fotografowałem. Profesjonalne zdjęcia pełne emocji i niezapomnianych chwil maturzystów. Zobacz sam!

Szukasz fotografa na swoje wydarzenie?

Jeśli chcesz mieć podobne zdjęcia z Twojego wydarzenia, to właśnie znalazłeś odpowiedniego fotografa! Rezerwuję terminy na fotorelację. Nie wahaj się i skontaktuj ze mną już teraz!

Zapytaj o termin

Dodaj komentarz