fbpx

Targi Biżuterii w Znajomi Znajomych

Targi biżuterii w klubokawiarni Znajomi Znajomych to mała impreza dla fanów ręcznie robionej biżuterii i dodatków. Nie spotkanie tutaj producentów i marek znanych z sieciówek, a produkty naprawdę wyjątkowe i nie powtarzalne. Targi biżuterii odbywają się w różnych miejscach, ale Znajomi Znajomych to jedno z ciekawszych miejsc na tego typu wydarzenia.

Klubokawiarnia Znajomi Znajomych

Klubokawiarnia Znajomi Znajomych mieści na warszawskim śródmieściu w klimatycznej kamienicy autorstwa Franciszka Rotha. Jest to miejsce w którym odbywa się wiele innych kultowych wydarzeń, warsztatów. Mają też naprawdę dobrą kuchnię. Byłem, jadłem i jestem naprawdę zadowolony. Więc jeśli macie ochotę wpaść na taką imprezę jak targi biżuterii w ciągu dnia, to wieczorem, możecie wrócić na świetną kolację.

Fotorelacja z targów biżuterii

Fotorelacja z targów może kojarzyć się z wielkimi halami expo, gdzie każdy ma swój mniejszy, lub większy boks z białymi ściankami i nazwą firmy, na białym kawałku plexi. Tutaj chce pokazać, że targi można zorganizować wszędzie i zrobić to z klimatem. Każdy wystawca ma swoje miejsce, ale to jak wygląda jego stanowisko, to jego sprawa. Niektórzy mają już ekspozytory do prezentowania swoich produktów, niektórzy używają do tego celu drewnianych desek, albo starej tacy. Niektórzy też improwizują, bo zwykle działają on-line i jest to dla nich nowość.

Tęczowe Kamyki

Chyba najciekawszym i najbardziej zaskakującym stoiskiem podczas tej edycji targów, były Tęczowe Kamyki robione przez wnuka, któremu wystawić się pomogła babcia. Nie są to żadne wisiorki, pierścionki, czy naszyjniki z kamyków, tylko zwykle kamienie pomalowane w różne wzorki i napisy. Niby kamienie, za parę groszy, ale i radochy dawały dzieciakowi, że wiele osób się skusiło. Przy okazji pokazuje, że nie trzeba wiele by robić jakiś mały biznes z pasji do malowania kamieni.

Zobacz również

fotorelacja z konferencji w Hotelu Marriott w Warszawie

Fotorelacja z konferencji w hotelu Marriott

Fotorelacja z konferencji na temat przemysłu tytoniowego w hotelu Mariott w Warszawie. Zobacz profesjonalną fotorelację z tego eventu.

Fotorelacja z konferencji prasowej Wschód Kultury

Miałem okazję uczestniczyć w konferencji prasowej Wschód Kultury, która odbyła się w Warszawie. Była to niezwykła i pełna emocji chwila.

Reportaż ze studniówki

Zobacz jak wyglądała studniówka w Warszawie, którą fotografowałem. Profesjonalne zdjęcia pełne emocji i niezapomnianych chwil maturzystów. Zobacz sam!

Szukasz fotografa na swoje wydarzenie?

Jeśli chcesz mieć podobne zdjęcia z Twojego wydarzenia, to właśnie znalazłeś odpowiedniego fotografa! Rezerwuję terminy na fotorelację. Nie wahaj się i skontaktuj ze mną już teraz!

Zapytaj o termin

Dodaj komentarz