fbpx

Sesja na wieczorze panieńskim

Z reguły nie robię samych sesji z wieczoru panieńskiego. Tym razem zostałem poproszony przez znajomą o zrobienie tylko kilku zdjęć w parku, a potem dziewczyny miały przygotowaną niespodziankę dla przyszłej panny młodej. Plan był taki, żeby zrobić trochę zdjęć w parku obok jej domu, ale skończyliśmy wcześniej niż przewidywaliśmy, ponieważ zaskoczył nas deszcz.

Sesja w parku na wieczorze panieńskim

Jak dla mnie to nawet lepiej, bo bardziej czekałem na niespodziankę, która miała być przygotowana w salce do nauki tańca. A to, że spadł deszcze, to tylko urozmaiciło zdjęcia o bardziej spontaniczne kadry. Reportażowo, tak jak lubię. Chociaż trochę martwiłem się, że trochę zmoczę sprzęt, albo wywalę się w kałuży, żeby nadążyć za dziewczynami.

Po takiej ulewie i ze względu na to, że na salce dziewczyny miały coś tańczyć, to musiały się przebrać. Zrobiliśmy małą przerwę, żeby włożyć suche ciuchy a przy okazji napić się czegoś rozgrzewającego np. wódki. Były małe problemy z zamówieniem Ubera o tej porze, ale do tego czasu deszcz trochę się uspokoił.

Niespodzianka na wieczór panieński

Dziewczyny na wieczór panieński przygotowały dla przyszłej panny młodej niespodziankę w postaci nauki tańca exotic dance. Przez chwilę zastanawiałem się czy mnie wpuszczą, bo jest to chyba typowo babska miejscówka, w której uczą się zazwyczaj pole dance. Chociaż z tego co mówiła instruktorka to podobno zapisują się tam mężczyżni, ale zwykle rezygnują po czasie. Więc nie byłem tam pierwszym facetem, ale mimo wszystko miałem z tyłu głowy ciągle co powie moja żona po takiej sesji. Mimo wszystko starałem się zrobić swoją robotę jak należy. Sprawdźcie sami.

Zobacz również

Trzy osoby siedzą przy panelu dyskusyjnym w studiu z dużymi oknami wychodzącymi na panoramę miasta. Za nimi wyświetlany jest ekran z napisem „GFN.TV”. Mężczyzna po lewej i mężczyzna po prawej słuchają uważnie wypowiedzi kobiety pośrodku, a fotograf na konferencje uwiecznia ten moment.

Fotorelacja z konferencji w hotelu Marriott

Fotorelacja z konferencji na temat przemysłu tytoniowego w hotelu Mariott w Warszawie. Zobacz profesjonalną fotorelację z tego eventu.

Pięć osób siedzi na scenie podczas dyskusji panelowej podczas festiwalu kulturalnego. Siedzą w musztardowych fotelach na tle tła z logo wydarzenia i żywym designem. Czterech z nich jest w garniturach, a jeden ma na sobie biały strój. Pomiędzy nimi na stole stoją mikrofony i butelki z wodą, co doskonale uchwycił Marcin Krokowski, ceniony w Warszawie fotograf specjalizujący się

Fotorelacja z konferencji prasowej Wschód Kultury

Miałem okazję uczestniczyć w konferencji prasowej Wschód Kultury, która odbyła się w Warszawie. Była to niezwykła i pełna emocji chwila.

Reportaż ze studniówki

Zobacz jak wyglądała studniówka w Warszawie, którą fotografowałem. Profesjonalne zdjęcia pełne emocji i niezapomnianych chwil maturzystów. Zobacz sam!

Szukasz fotografa na swoje wydarzenie?

Jeśli chcesz mieć podobne zdjęcia z Twojego wydarzenia, to właśnie znalazłeś odpowiedniego fotografa! Rezerwuję terminy na fotorelację. Nie wahaj się i skontaktuj ze mną już teraz!

Zapytaj o termin

Dodaj komentarz