fbpx

Piękne Targi w Kinotece

Piękne targi to impreza dla wszystkich, którzy chcą być piękni i zdrowi. Ta edycja targów została zorganizowana we wnętrzu warszawskiego kina – Kinoteka w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Zazwyczaj odbywają się tam spektakle kinowe, ale Kinoteka to również ciekawa przestrzeń w samym centrum Warszawy, do której bardzo łatwo trafić. Wystarczy namierzyć PKiN.

Kinoteka Warszawa

Wejście do Kinoteki znajduje się od strony Alei Jerozolimskich i prowadzi przez Płac Defilad w samym centrum Warszawy. Można tam trafić przechodząc między stacją Metro Centrum a galerią handlową Złote Tarasy. Kinoteka powstała 2001 roku i jej wnętrze nawiązuje do socrealistycznego stylu, który łączy elementy nowoczesne z powojenną Warszawą. We wnętrzu znajdziemy sporo miejsca, na organizację targów w Warszawie.

Piękne Targi

Piękne Targi to event zorganizowany głównie dla fanów naturalnych kosmetyków, ręczny wyrobów od małych manufaktur i producentów. Fotografując takie targi zawsze mam możliwość rzeczy wyjątkowe i niepowtarzalne. Wyjątkowe wzory ubrań i dodatków, które powstają w krótkich seriach. Piękne targi to też kosmetyki tworzone z naturalnych składników w małych manufakturach co daje szansę na zakup bezpośrednio od osób, które je wytwarzają.

Fotograf na targi

Pracując jako fotograf na targi mam za zadanie nie tylko zrobić relację pokazującą targi, ale również daje możliwość promocji wystawców na kolejnych edycjach. Co daje lepszą wizję na kolejne tego typu wydarzenia. Po targach większość wystawców udostępnia zdjęcia z każdej edycji na swoich social mediach, dzięki czemu każda kolejna edycja jest coraz większa. Wszyscy na tym korzystają. Organizator zyskuje promocję targów, wystawcy pokazują, jak i gdzie można ich spotkać na żywo (wiele z nich to sklepy internetowe), oraz osoby zainteresowane targami mogą zobaczyć jak wyglądają tego typu eventy. Fotograf na targi to ważne spoiwo całego przedsięwzięcia.

Zobacz również

Trzy osoby siedzą przy panelu dyskusyjnym w studiu z dużymi oknami wychodzącymi na panoramę miasta. Za nimi wyświetlany jest ekran z napisem „GFN.TV”. Mężczyzna po lewej i mężczyzna po prawej słuchają uważnie wypowiedzi kobiety pośrodku, a fotograf na konferencje uwiecznia ten moment.

Fotorelacja z konferencji w hotelu Marriott

Fotorelacja z konferencji na temat przemysłu tytoniowego w hotelu Mariott w Warszawie. Zobacz profesjonalną fotorelację z tego eventu.

Pięć osób siedzi na scenie podczas dyskusji panelowej podczas festiwalu kulturalnego. Siedzą w musztardowych fotelach na tle tła z logo wydarzenia i żywym designem. Czterech z nich jest w garniturach, a jeden ma na sobie biały strój. Pomiędzy nimi na stole stoją mikrofony i butelki z wodą, co doskonale uchwycił Marcin Krokowski, ceniony w Warszawie fotograf specjalizujący się

Fotorelacja z konferencji prasowej Wschód Kultury

Miałem okazję uczestniczyć w konferencji prasowej Wschód Kultury, która odbyła się w Warszawie. Była to niezwykła i pełna emocji chwila.

Reportaż ze studniówki

Zobacz jak wyglądała studniówka w Warszawie, którą fotografowałem. Profesjonalne zdjęcia pełne emocji i niezapomnianych chwil maturzystów. Zobacz sam!

Szukasz fotografa na swoje wydarzenie?

Jeśli chcesz mieć podobne zdjęcia z Twojego wydarzenia, to właśnie znalazłeś odpowiedniego fotografa! Rezerwuję terminy na fotorelację. Nie wahaj się i skontaktuj ze mną już teraz!

Zapytaj o termin

Dodaj komentarz