fbpx

Patricia Kazadi na Targach Beauty Forum

Fotorelacja to wizualna prezentacja wydarzenia, która pozwala przekazać wrażenia i informacje o tym, co się tam działo. W przypadku targów Beauty Forum, które odbyły się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, jednym z ciekawszych wydarzeń było spotkanie z Patricia Kazadi, polską piosenkarką i aktorką, która zdecydowała się wejść w świat kosmetyków i przygotować swoją własną kolekcję lakierów we współpracy z marką NeoNail.

Patricia Kazadi

Patricia Kazadi to artystka, która od lat związana jest ze światem show-biznesu. Jej styl, energia i kreatywność zawsze przyciągały uwagę fanów, a teraz postanowiła podzielić się swoją pasją do makijażu i stylizacji paznokci. Na targach Beauty Forum pojawiła się w roli ambasadorki marki NeoNail, która zaprosiła ją do współpracy nad kolekcją lakierów.

Spotkanie z fanami

W trakcie spotkania z fanami, Patricia Kazadi prezentowała swoje ulubione kolory lakierów, a także udzielała porad dotyczących ich stosowania i pielęgnacji paznokci. Na stoisku marki NeoNail można było zobaczyć również prezentację całej kolekcji, która składała się z kilkunastu kolorów o różnych odcieniach i wykończeniach. Wśród nich znajdowały się zarówno stonowane pastele, jak i intensywne neony czy metaliczne brokaty, dzięki czemu każda z pań mogła znaleźć coś dla siebie.

Fotorelacja z targów

Fotorelacja, która została wykonana podczas tego wydarzenia, pozwala zobaczyć nie tylko Patricia Kazadi w roli ambasadorki marki NeoNail, ale również prezentację stoiska z całą kolekcją lakierów oraz zadowolone klientki, które miały okazję przetestować produkty i porozmawiać z piosenkarką. To świetny sposób na zaprezentowanie produktów i wydarzeń związanych z branżą kosmetyczną, który pozwala przyciągnąć uwagę odbiorców i zachęcić ich do zapoznania się z nowymi produktami.

Zobacz również

fotorelacja z konferencji w Hotelu Marriott w Warszawie

Fotorelacja z konferencji w hotelu Marriott

Fotorelacja z konferencji na temat przemysłu tytoniowego w hotelu Mariott w Warszawie. Zobacz profesjonalną fotorelację z tego eventu.

Fotorelacja z konferencji prasowej Wschód Kultury

Miałem okazję uczestniczyć w konferencji prasowej Wschód Kultury, która odbyła się w Warszawie. Była to niezwykła i pełna emocji chwila.

Reportaż ze studniówki

Zobacz jak wyglądała studniówka w Warszawie, którą fotografowałem. Profesjonalne zdjęcia pełne emocji i niezapomnianych chwil maturzystów. Zobacz sam!

Szukasz fotografa na swoje wydarzenie?

Jeśli chcesz mieć podobne zdjęcia z Twojego wydarzenia, to właśnie znalazłeś odpowiedniego fotografa! Rezerwuję terminy na fotorelację. Nie wahaj się i skontaktuj ze mną już teraz!

Zapytaj o termin

Dodaj komentarz