fbpx

Noce i Dnie – Targ Kulinarny

Targ kulinarny Noce i Dnie to miejsce wyjątkowe i szczególne – 10 streetfoodowych stoisk, bardzo dobrze zaopatrzony bar, a jak by komuś brakowało alkoholu, to również beer truck od Inne Beczki. Na stoiskach streetfood można było spróbować specjałów kuchni indyjskiej, wietnamskiej, greckiej, amerykańskiej, meksykańskiej czy japońskiej. Aby jeszcze lepiej się jadło popijając piwko można było usłyszeć muzykę serwowaną na żywo od najlepszych DJ’ów. Noce i Dnie otwarto 21 stycznia 2017.

Za dnia to również targowisko, gdzie można znaleźć było świeże owoce, warzywa, ryby i mięso – wszystko prosto od lokalnych dostawców. Oraz wiele innych stoisko oferujących świeżo wypalaną kawę, ręcznie robione świece zapachowe czy pyszne ciasta.

Burakowska 14

Noce i Dnie odbyły się w Warszawie w 2017 roku w opuszczonych magazynach przy Burakowskiej 14, tuż obok Ronda Babka. W ten sposób zamiast wybierać się do lokalnej galerii handlowej (Arkadia) można było kawałek dalej wejść w industrialny klimat miejskiej muzyki i jedzenia. Jednocześnie zrobić zakupy świeżych produktów spożywczych do domu.

Barber Garage

Gdyby tego było mało, to dla fanów motocykli i dobrej fryzury powstał Barber Garage, w którym nie tylko strzyżenie było stylowe, ale sam lokal. Barber Garage to nie tylko miejsce i klimat w stylu motocyklowym, ale również warsztat, gdzie można było faktycznie zostawić swój motocykl w czasie strzyżenia, aby również nim ktoś się zajął.

Noce i Dnie – Targ Kulinarny dziś

Niestety, ale w kwietniu 2017 umowa organizatorów targu z właścicielami lokalu wygasły i został zamknięty, nad czym wielu gości ubolewa, bo zainteresowanie było ogromne. Dlatego też w kolejnych latach w Warszawie pojawiały się mniejsze, ale również podobne wydarzenia tego typu. Miejmy nadzieję, że będzie ich coraz więcej.

Zobacz również

fotorelacja z konferencji w Hotelu Marriott w Warszawie

Fotorelacja z konferencji w hotelu Marriott

Fotorelacja z konferencji na temat przemysłu tytoniowego w hotelu Mariott w Warszawie. Zobacz profesjonalną fotorelację z tego eventu.

Fotorelacja z konferencji prasowej Wschód Kultury

Miałem okazję uczestniczyć w konferencji prasowej Wschód Kultury, która odbyła się w Warszawie. Była to niezwykła i pełna emocji chwila.

Reportaż ze studniówki

Zobacz jak wyglądała studniówka w Warszawie, którą fotografowałem. Profesjonalne zdjęcia pełne emocji i niezapomnianych chwil maturzystów. Zobacz sam!

Szukasz fotografa na swoje wydarzenie?

Jeśli chcesz mieć podobne zdjęcia z Twojego wydarzenia, to właśnie znalazłeś odpowiedniego fotografa! Rezerwuję terminy na fotorelację. Nie wahaj się i skontaktuj ze mną już teraz!

Zapytaj o termin

Dodaj komentarz