fbpx

Konferencja i wystawa – Przemysł 4.0

Fotorelacja z konferencji Przemysł 4.0 w hotelu Marriot w Warszawie. Konferencja zorganizowana przez wydawcę magazynu Control Engineering. W wydarzeniu udział wzieły osoby związane z przemysłem i produkcją przyszłości. Zaprezentowano rozwiązania usprawniające procesy produkcji i kontroli w fabrykach.

Fotorelacja z konferencji

Tyle mogę powiedzieć, bo nie wszystko mogłem zrozumieć, co było powiedziane. Jednak fajnymi elementami tego wydarzenia były okulary AR i VR. Okulary AR to rozszerzona rzeczywistość, która pozwala pracownikowi w czasie rzeczywistym wyświetlać instrukcje obsługi, czy naprawy skomplikowanych maszyn.

W przypadku Googli VR można było już w całkowicie wirtualnym świecie obejrzeć wnętrze swojego wymarzone samochodu, zanim jeszcze wyjedzie z fabryki.

Zobacz również

fotorelacja z konferencji w Hotelu Marriott w Warszawie

Fotorelacja z konferencji w hotelu Marriott

Fotorelacja z konferencji na temat przemysłu tytoniowego w hotelu Mariott w Warszawie. Zobacz profesjonalną fotorelację z tego eventu.

Fotorelacja z konferencji prasowej Wschód Kultury

Miałem okazję uczestniczyć w konferencji prasowej Wschód Kultury, która odbyła się w Warszawie. Była to niezwykła i pełna emocji chwila.

Reportaż ze studniówki

Zobacz jak wyglądała studniówka w Warszawie, którą fotografowałem. Profesjonalne zdjęcia pełne emocji i niezapomnianych chwil maturzystów. Zobacz sam!

Szukasz fotografa na swoje wydarzenie?

Jeśli chcesz mieć podobne zdjęcia z Twojego wydarzenia, to właśnie znalazłeś odpowiedniego fotografa! Rezerwuję terminy na fotorelację. Nie wahaj się i skontaktuj ze mną już teraz!

Zapytaj o termin

Dodaj komentarz