fbpx

Konferencja Aula Polska o Metaverse


Fotorelacja z konferencji Aula Polska, która odbyła się 19 Października 2022. Aula to cykliczny meetup i networking dla startupów, który odbywa się w Google Campus Warsaw

Tym razem prezentacje i debata prelegentów poruszała temat #metaverse . Jakie niesie szanse i możliwości, czym są zakupy w metaversie i jak mozna przełożyć to na biznes w startupie. 

Swoją wiedzą dzielili się: 
➡ Agnieszka Kranz (TeenCrunch)
➡ Jakub Chmielniak (Fanedise)
➡ Artur Kurasiński (kurasinski.com)

Google Campus Warsaw

Fotorelacja z konferencji na Google Campus Warsaw to czysta przyjemność. Industrialny klimat pod szyldem jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek technologicznych z doliny krzemowej.

Aula Polska w Google Campus

Konferencja Meteaverse

Panel Dyskusyjny

Rozmawiając o Metaverse warto było wejść w głębszą dyskusję. Podczas Auli odbyła się debata ekspertów w tym temacie. Uczestnicy zadawali pytania, a najaktywniejsi z nich mieli okazję zgarnąć książkę Metaversum – Matthew Balla.

Networking na konferencji

Każda dobrze zorganizowana konferencja da uczestnikom o wiele więcej, niż same wykłady, kiedy jest połączona z networkingiem. Szczególnie gdy prowadzący i organizatorzy nie uciekają od razu do domu, tylko zostają z uczestnikami i integrują się z wszystkimi. Bardzo często podczas Auli, można wymienić swoje spostrzeżenia z innymi pijąc zimne piwko z alko, lub bez. Luźno a merytorycznie.

Zobacz również

fotorelacja z konferencji w Hotelu Marriott w Warszawie

Fotorelacja z konferencji w hotelu Marriott

Fotorelacja z konferencji na temat przemysłu tytoniowego w hotelu Mariott w Warszawie. Zobacz profesjonalną fotorelację z tego eventu.

Fotorelacja z konferencji prasowej Wschód Kultury

Miałem okazję uczestniczyć w konferencji prasowej Wschód Kultury, która odbyła się w Warszawie. Była to niezwykła i pełna emocji chwila.

Reportaż ze studniówki

Zobacz jak wyglądała studniówka w Warszawie, którą fotografowałem. Profesjonalne zdjęcia pełne emocji i niezapomnianych chwil maturzystów. Zobacz sam!

Szukasz fotografa na swoje wydarzenie?

Jeśli chcesz mieć podobne zdjęcia z Twojego wydarzenia, to właśnie znalazłeś odpowiedniego fotografa! Rezerwuję terminy na fotorelację. Nie wahaj się i skontaktuj ze mną już teraz!

Zapytaj o termin

Dodaj komentarz