fbpx

Kino Motocyklowe w Jackpot Warsaw

Robiąc kilka zdjęć motocykli dla Smoka z Ridetobe padł pomysł na fotorelację z drugiej edycji Kina Motocyklowego w Jackopt Warsaw. Smoku całe wydarzenie organizował wraz z dealerem Yamahy, który przygotował kilka niespodzianek. Kino motocyklowe to impreza, podczas której można spotkać nie tylko fanów jednośladów, ale również obejrzeć kultowe filmy z motocyklami w roli głównej.

Co nas kręci

Podczas tej edycji na ekranie pojawił się film „Co nas kręci”. Chętnych było tyle, że seans odbywał się w górnej części z barem, oraz na piętro niżej, aby każdy miał okazję zobaczyć film na siedząco, bo na jednej sali już robiło się ciasno.

Film Co Nas Kręci jest to dokument opowiadający o początkach motocyklizmu. Pozwala zapoznać się z początkami cafe racerów, a także trójkołowych pojazdów służących jako maszyny serwisowe na drewnianych torach kolarskich.

Kina plenerowe w Warszawie

Jest to jedna z wielu imprez tematycznych, które miałem okazję fotografować i kolejny raz mimo mniejszej skali imprezy, jej jakość nadrabia ilość uczestników. Mimo wszystko jak na taki lokal, było sporo osób i mam wrażenie, że żadna nie była tam z przypadku, tylko z czystej pasji do motocykli i zainteresowania tym światem. W Warszawie jest dużo imprez z kinem plenerowym, ale jeśli film okaże się słabym, to warto, żeby trafić też na odpowiednie towarzystwo. W tym wypadku i film i towarzystwo było idealne.

Fotorelacja z pokazu filmu

Jeśli organizujecie podobne wydarzenie związane z pokazem filmu, premierą, czy organizujecie kina plenerowe i szukacie fotografa – możecie zapytać o termin i ofertę. Tak jak widzicie, nie są to łatwe warunki, bo podczas takich wydarzeń głównym zródłem światła jest często sam ekran lub telewizor. Przy okazji lepiej nie przeszkadzać podczas filmów, które wymagają skupienia, albo nie ma w nich wiele akcji i każdy hałas odwraca uwagę widzą. Dlatego ze swojej strony mogę zapewnić, że pracuję na sprzęcie, który jednocześnie da radę w bardzo słabym świetle, a jednocześnie posiada tryb bezgłośnego fotografowania.

Zobacz również

fotorelacja z konferencji w Hotelu Marriott w Warszawie

Fotorelacja z konferencji w hotelu Marriott

Fotorelacja z konferencji na temat przemysłu tytoniowego w hotelu Mariott w Warszawie. Zobacz profesjonalną fotorelację z tego eventu.

Fotorelacja z konferencji prasowej Wschód Kultury

Miałem okazję uczestniczyć w konferencji prasowej Wschód Kultury, która odbyła się w Warszawie. Była to niezwykła i pełna emocji chwila.

Reportaż ze studniówki

Zobacz jak wyglądała studniówka w Warszawie, którą fotografowałem. Profesjonalne zdjęcia pełne emocji i niezapomnianych chwil maturzystów. Zobacz sam!

Szukasz fotografa na swoje wydarzenie?

Jeśli chcesz mieć podobne zdjęcia z Twojego wydarzenia, to właśnie znalazłeś odpowiedniego fotografa! Rezerwuję terminy na fotorelację. Nie wahaj się i skontaktuj ze mną już teraz!

Zapytaj o termin

Dodaj komentarz