fbpx

Impreza urodzinowa rowerzysty

W czasie współpracy z Przystankiem Wisła w Warszawie – miejscem, które pozwala zorganizować dowolną imprezę w stylu prywatki, ale poza domem – miałem okazję fotografować różne imprezy tematyczne. Impreza, którą tutaj fotografowałem kręciła się mocno wokół jazdy na rowerze, której Daniel – solenizant, jest wielkim fanem. Dlatego też wszystkie prezenty były związane z dobrą zabawą i ekstremalnymi emocjami.

Fotorelacja z imprezy urodzinowej

Fotorelacja z imprezy urodzinowej, to często pomysł samych gości, którzy w ten sposób, chcą zrobić wspólny prezent dla solenizanta. W ten sposób solenizant nie musi zawracać sobie głową dogadywaniem szczegółów, a wszyscy uczestnicy mają super pamiątkę. Tym razem na pomysł, by wezwać mnie w roli fotografa urodzinowego wpadła żona Daniela, który obchodził równą 40-tkę, ale duchem i formą bliżej mu do 20-tki.

Pomysł na prezent urodzinowy dla rowerzysty

Jednym z ciekawych pomysłów, na który wpadli goście, było przygotowanie 40 różnych prezentów dla solenizanta. Ich było mniej, ale zrobili to tak, że ilość była odpowiednia i było sporo niespodzianek do rozpakowania, od malutkich paczek, aż po coś naprawdę wielkiego.

Niecodzienne prezenty na urodziny

Nie wszystkie prezenty były oczywiście związane z jazdą na rowerze, ponieważ nie ma co się ograniczać. Koledzy i koleżanki wiedzieli, że Daniel lubi adrenalinę, więc zaserwowali mu kilka prezentów jak jazda monster truckiem, czy lot szybowcem. Przy okazji były też prezenty typowo rowerowe, jak designerskie skarpetki, bransoletka z kompasem, czy czapeczka.

Branzoletka zkompasem

Spersonalizowane prezenty urodzinowe

Mi strasznie podobała się specjalnie zrobiona deskorolka z ksywą na blacie deski i gra planszowa, którą uwielbiał, a nie miał jeszcze w swojej kolekcji planszówek. Takie przemyślane prezenty są najlepsze. Chociaż największym hitem był znak ograniczenia do 40-tki, który jest piękną metaforą bycia wiecznie młodym duchem.

Na szczęście nie było prezentów w stylu – urodziny fotografa – tandetny kubek w kształcie obiektywu. To się chwali!

Zobacz również

fotorelacja z konferencji w Hotelu Marriott w Warszawie

Fotorelacja z konferencji w hotelu Marriott

Fotorelacja z konferencji na temat przemysłu tytoniowego w hotelu Mariott w Warszawie. Zobacz profesjonalną fotorelację z tego eventu.

Fotorelacja z konferencji prasowej Wschód Kultury

Miałem okazję uczestniczyć w konferencji prasowej Wschód Kultury, która odbyła się w Warszawie. Była to niezwykła i pełna emocji chwila.

Reportaż ze studniówki

Zobacz jak wyglądała studniówka w Warszawie, którą fotografowałem. Profesjonalne zdjęcia pełne emocji i niezapomnianych chwil maturzystów. Zobacz sam!

Szukasz fotografa na swoje wydarzenie?

Jeśli chcesz mieć podobne zdjęcia z Twojego wydarzenia, to właśnie znalazłeś odpowiedniego fotografa! Rezerwuję terminy na fotorelację. Nie wahaj się i skontaktuj ze mną już teraz!

Zapytaj o termin

Dodaj komentarz