fbpx

Impreza firmowa w hotelu Bristol

Impreza firmowa bardzo często odbywa się gdzieś poza siedzibą firmy. Wybór miejsca na event ma duże znaczenie, ponieważ to często miejsce określa klimat wydarzenia. Niektóre przestrzenie są bardziej plastyczne i można zrobić w nich imprezy różnej skali i rangi. Tutaj miałem okazję zrobić fotorelację z imprezy firmowej w hotelu Bristol na Krakowskim Przedmieściu. Jest to bardzo ładny hotel znajdujący się w sercu warszawskiej starówki, co nadaje imprezie bardzo doniosły klimat. Była to elegancka kolacja firmowa dla firmy z branży IT, więc każdy był ubrany dość elegancko.

Elegancka impreza firmowa?

Na początku mojej przygody z fotografią eventów założyłbym, że będzie sztywno. Jednak jak zobaczycie dalej, to bym się bardzo zdziwił, bo ludzie bawili się bardzo dobrze i dużo się działo. W każdej części imprezy coś się działo – rozmowy przy stołach, żarty przy barze i pełny parkiet osób, które tańczyły i śpiewały. Z takich imprez przynoszę naprawdę dużo zdjęć, ale bardzo dobrze się je też przegląda i jest z czego wybierać.

Fotograf na imprezę firmową w Warszawie

Jako fotograf na imprezę na imprezę firmową muszę działać miedzy trybem incognito i fotografować, tak by nie zostać zauważonym. Innym razem muszę wejść wsród ludzi i nawiązywać interakcję, aby nie budzić skrępowania gości.

Podczas tej imprezy firmowej było dość gęsto i jak możecie zobaczyć, to nie raz zostałem gdzieś wypatrzony w tłumie gości i ktoś zerkał, albo wskazywał w kierunku obiektywu. Nie mam nic przeciwko, ale robiąc reportaż wolę decydować, które zdjęcia troszkę zapozujemy być zrobić zdjęcia pamiątkowe par i grup gości.

Niepozowane zdjęcia z imprezy

W mojej przygodzie fotograficznej, miałem już okazję organizować sesje, gdzie dobierałem miejsce, kadr i światło do danego ujęcia. Podczas fotografowania eventu dzieje się tak wiele, że wolę szukać osób w fajnym miejscu i przestrzeni, gdzie nie muszę już nic więcej aranżować. W ten sposób nie tracimy czasu na chodzenie na ścianki, czy szukanie tła do zdjęć, tylko działamy od razu, nie przerywając rozmów, lub zabawy. Pstryk i gotowe. Trzeba być tylko w odpowiednim czasie i miejscu. Na tym polega fotografia eventowa.

Bar na imprezie firmowej

Bar na imprezie firmowej, to chyba sprawa oczywista w naszej kulturze i wiele osób ma ochotę na drinka, lub kilka szotów. Widziałem różne imprezy firmowe, bez tego i nie oszukujmy się, że da się je zorganizować bez kilku procent. A byłem nawet świadkiem, gdzie ludzie musieli sobie radzić na własną rękę, ale wtedy muszę schować aparat i pokazać kluczyki do auta. 😉

Na tej imprezie przemyślano sprawę idealnie, bo nie każdy lubi szampana, więc już od samego wejścia można było wybrać coś dla siebie – również bez alkoholu. Przy okazji bar serwował wszystko na co goście mieli ochotę, więc można było napić się i wina przy stole i fajnych drinków. W ten sposób, każdy ma okazje bawić się na swój sposób i w każdym miejscu imprezy coś się dzieje.

Pokaz tańca na imprezie firmowej

Aby trochę rozkręcić zabawę na parkiecie, przygotowano małą niespodziankę. Pojawiła się tam para profesjonalnych tancerzy, która kojarzę z jakiegoś programu telewizyjnego. Niestety nie pamiętam jak się nazywali, ale widać, że znają się tym co robią i dale niezłego czadu. Dla mnie to było też wyzwanie fotografować ich razem, ponieważ był to dynamiczny taniec, w szalonym tempie, z kilkoma wolniejszymi momentami. Jak spotkałem ich na korytarzu, to dopiero wtedy było widać, że prawie żyją po takim show, ale w trakcie występu zupełnie nie dali po sobie tego poznać. Tak działają profesjonaliści na eventach.

Po takim wstępie parkiet od razu zrobił się pełen chętnych ludzi i impreza się jeszcze bardziej rozkręcała. Dla mnie to był prawie koniec, ale przy takiej atmosferze na parkiecie, nie potrzebowałem dużo czasu, by zrobić sporo fajnych zdjęć z parkietu. Ludzie bawili się i śpiewali, więc miałem od razu fajne zdjęcia z parkietu.

Zobacz również

Trzy osoby siedzą przy panelu dyskusyjnym w studiu z dużymi oknami wychodzącymi na panoramę miasta. Za nimi wyświetlany jest ekran z napisem „GFN.TV”. Mężczyzna po lewej i mężczyzna po prawej słuchają uważnie wypowiedzi kobiety pośrodku, a fotograf na konferencje uwiecznia ten moment.

Fotorelacja z konferencji w hotelu Marriott

Fotorelacja z konferencji na temat przemysłu tytoniowego w hotelu Mariott w Warszawie. Zobacz profesjonalną fotorelację z tego eventu.

Pięć osób siedzi na scenie podczas dyskusji panelowej podczas festiwalu kulturalnego. Siedzą w musztardowych fotelach na tle tła z logo wydarzenia i żywym designem. Czterech z nich jest w garniturach, a jeden ma na sobie biały strój. Pomiędzy nimi na stole stoją mikrofony i butelki z wodą, co doskonale uchwycił Marcin Krokowski, ceniony w Warszawie fotograf specjalizujący się

Fotorelacja z konferencji prasowej Wschód Kultury

Miałem okazję uczestniczyć w konferencji prasowej Wschód Kultury, która odbyła się w Warszawie. Była to niezwykła i pełna emocji chwila.

Reportaż ze studniówki

Zobacz jak wyglądała studniówka w Warszawie, którą fotografowałem. Profesjonalne zdjęcia pełne emocji i niezapomnianych chwil maturzystów. Zobacz sam!

Szukasz fotografa na swoje wydarzenie?

Jeśli chcesz mieć podobne zdjęcia z Twojego wydarzenia, to właśnie znalazłeś odpowiedniego fotografa! Rezerwuję terminy na fotorelację. Nie wahaj się i skontaktuj ze mną już teraz!

Zapytaj o termin

Dodaj komentarz