fbpx

Fotorelacja z konferencji prasowej Wschód Kultury

Miałem okazję uczestniczyć w konferencji prasowej Wschód Kultury, która odbyła się w Warszawie. Była to niezwykła i pełna emocji chwila, podczas której mieliśmy okazję poznać zaproszonych artystów, a także usłyszeć o tegorocznej edycji festiwalu.

fotorelacja z konferencji prasowej kultura 6

Jednym z najważniejszych momentów konferencji było wystąpienie dr. Jarosława Sellina, Sekretarza Stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dr Sellin podkreślił, jak ważne jest wsparcie kultury naszych sąsiadów, zwłaszcza w kontekście trwającej wojny na Ukrainie. W związku z tym, podczas tegorocznej edycji Wschodu Kultury, Ukraina będzie miała szczególne miejsce, a polscy artyści będą mieli okazję zaprezentować się obok artystów z naszego wschodniego sąsiada.

Zobacz również

fotorelacja z konferencji w Hotelu Marriott w Warszawie

Fotorelacja z konferencji w hotelu Marriott

Fotorelacja z konferencji na temat przemysłu tytoniowego w hotelu Mariott w Warszawie. Zobacz profesjonalną fotorelację z tego eventu.

Fotorelacja z konferencji prasowej Wschód Kultury

Miałem okazję uczestniczyć w konferencji prasowej Wschód Kultury, która odbyła się w Warszawie. Była to niezwykła i pełna emocji chwila.

Reportaż ze studniówki

Zobacz jak wyglądała studniówka w Warszawie, którą fotografowałem. Profesjonalne zdjęcia pełne emocji i niezapomnianych chwil maturzystów. Zobacz sam!

Szukasz fotografa na swoje wydarzenie?

Jeśli chcesz mieć podobne zdjęcia z Twojego wydarzenia, to właśnie znalazłeś odpowiedniego fotografa! Rezerwuję terminy na fotorelację. Nie wahaj się i skontaktuj ze mną już teraz!

Zapytaj o termin

Dodaj komentarz