fbpx

Fotorelacja z konferencji i debaty

Fotorelacja z konferencji i szkolenia na temat prowadzenia debat w Arche Hotel Geologiczna przygotowana dla Warszawskiego Seminarium Aksjologii Administracji. Fotorelacja obejmuje dwa dni. Zdjęcia z wieczornej konferencji na której pojawił się gość specjalny, oraz fotorelacja ze szkolenia na temat prowadzenia debat oksfordzkich, które odbyło się następnego dnia.

Fotorelacja z konferencji

Fotorelacja z debaty oksfordzkiej

Debata oksfordzka nie należy do najprostszych, gdy w grę wchodzą emocje i ograniczenie czasowe. Z tym musieli zmierzyć się uczestnicy szkolenia, którzy mieli za zadanie przygotować swoje prezentacji i być gotowymi na pytania.

Zobacz również

fotorelacja z konferencji w Hotelu Marriott w Warszawie

Fotorelacja z konferencji w hotelu Marriott

Fotorelacja z konferencji na temat przemysłu tytoniowego w hotelu Mariott w Warszawie. Zobacz profesjonalną fotorelację z tego eventu.

Fotorelacja z konferencji prasowej Wschód Kultury

Miałem okazję uczestniczyć w konferencji prasowej Wschód Kultury, która odbyła się w Warszawie. Była to niezwykła i pełna emocji chwila.

Reportaż ze studniówki

Zobacz jak wyglądała studniówka w Warszawie, którą fotografowałem. Profesjonalne zdjęcia pełne emocji i niezapomnianych chwil maturzystów. Zobacz sam!

Szukasz fotografa na swoje wydarzenie?

Jeśli chcesz mieć podobne zdjęcia z Twojego wydarzenia, to właśnie znalazłeś odpowiedniego fotografa! Rezerwuję terminy na fotorelację. Nie wahaj się i skontaktuj ze mną już teraz!

Zapytaj o termin

Dodaj komentarz