fbpx

Fit Market w La Playa

Ostatnio było tak gorąco i duszno, że po prostu nie miałem siły wrzucić nic nowego na stronę. Jest 22:30 i temperatura trochę opadła, więc naszło mnie, żeby dodać kilka fotek z nowego wydarzenia które odbyło się w warszawskim klubie La Playa.

Fotorelacja z targów Fit Market

Na targach na pewno przykuwały oko swoimi popisami ekipa pool-dance, zajęcia Yogi (dla rugbistów ;)) i zumba na scenie klubu. Wszystko to w otoczce wystawców którzy prezentowali ciuchy do tańca, suplementy diety i swoje specjały kulinarne. Do wyboru mieliśmy np. 3 firmy zajmujące się kateringiem dietetycznym u których możemy zamówić zestaw posiłków na cały dzień prosto do domu. Moją uwagę zatrzymały stoiska wellness gdzie dowiedziałem się o tym, że nie jestem taki gruby jak myślałem i mam tylko 11% tkanki tłuszczowej (to pewnie przez ten miesiąc biegania i 2 dni roweru).

La Playa w Warszawie

La Playa jest popularnym klubem nocnym zlokalizowanym nad Wisłą w Warszawie. Jest znany z intensywnych imprez tanecznych i występów DJ-ów, które przyciągają młodą publiczność, która lubi tańczyć i dobrze się bawić. Poza tym, La Playa jest również wybieranym miejscem na różne wydarzenia, takie jak Fit Market. Fit Market jest imprezą poświęconą branży fitness i zdrowia, gdzie uczestnicy mają okazję zapoznać się z najnowszymi trendami i produktami w tym sektorze. Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz połączyć tańce i zdrowy styl życia, La Playa jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Fotorelacja z imprezy jest poniżej, a więcej zdjęć zdjęć znajdziecie na fanpagu Fit Market – http://www.facebook.com/warsawfitmarket

Zobacz również

fotorelacja z konferencji w Hotelu Marriott w Warszawie

Fotorelacja z konferencji w hotelu Marriott

Fotorelacja z konferencji na temat przemysłu tytoniowego w hotelu Mariott w Warszawie. Zobacz profesjonalną fotorelację z tego eventu.

Fotorelacja z konferencji prasowej Wschód Kultury

Miałem okazję uczestniczyć w konferencji prasowej Wschód Kultury, która odbyła się w Warszawie. Była to niezwykła i pełna emocji chwila.

Reportaż ze studniówki

Zobacz jak wyglądała studniówka w Warszawie, którą fotografowałem. Profesjonalne zdjęcia pełne emocji i niezapomnianych chwil maturzystów. Zobacz sam!

Szukasz fotografa na swoje wydarzenie?

Jeśli chcesz mieć podobne zdjęcia z Twojego wydarzenia, to właśnie znalazłeś odpowiedniego fotografa! Rezerwuję terminy na fotorelację. Nie wahaj się i skontaktuj ze mną już teraz!

Zapytaj o termin

Dodaj komentarz