fbpx

Zawody 99 Problems Reebok Fit Shop – dzień 1

Fotorelacja z zawodów 99 Problems, które odbyły się w tymczasowej miejscówce Reebok Fit Shop w Warszawie na Placu Trzech Krzyży w 2017 roku.

Na zawodach startowały zespoły 3 osobowe w składzie 2+1 z całej polski, aby rywalizowały ze sobą w podnoszeniu ciężarów, przysiadach, podciąganiu się na drążku i wielu innych ćwiczeniach znanych z crossfitu. Drużyny składały się z dwóch mężczyzn i jednej kobiety, więc było ciekawie. Sam bym chciał wyciskać tyle, co te zawodniczki, już nie mówiąc o chłopakach. Przyznam, że dało mi to trochę motywacji i zanim zabrałem się za obróbkę, po całym dniu też wziąłem się trening. ?

Przyznam, że nie było lekko, bo zawodnicy, biegali, skakali i podciągali tak dynamicznie na drażku, że nie było łatwo ich uchwycić, ale się udało. Zobaczcie sami.

Tak przedstawiały się drużyny.

Fotorelacja z zawodów

Podczas całych zawodów działo się bardzo wiele, ponieważ zawodnicy cały czas rozgrzewali się, występowali i odpoczywali lub brali udział w strefie sklepu Reebok FIT Shop. Przez cały okres zawodów w sklepie Reebok FIT Shop można było płacić wysiłkiem za zakupy ubrań treningowych. Przy okazji można było również skorzystać z kawiarni ETNO Cafe, która serwuje świetną kawę, a jak wiecie kofeina to też dobra przedtdreningówka.

Zawody były podzielone na kilka konkurencji podczas których zawodnicy musieli robić przysiady z kettlem, wyciskać sztangę, stać na rękach, jeździć na rowerkach treningowych, podciągać się, czy wiosłować na maszynie. Każda z drużyn mogła zdobyć w ten sposób punkty.

Zobacz również

fotorelacja z konferencji w Hotelu Marriott w Warszawie

Fotorelacja z konferencji w hotelu Marriott

Fotorelacja z konferencji na temat przemysłu tytoniowego w hotelu Mariott w Warszawie. Zobacz profesjonalną fotorelację z tego eventu.

Fotorelacja z konferencji prasowej Wschód Kultury

Miałem okazję uczestniczyć w konferencji prasowej Wschód Kultury, która odbyła się w Warszawie. Była to niezwykła i pełna emocji chwila.

Reportaż ze studniówki

Zobacz jak wyglądała studniówka w Warszawie, którą fotografowałem. Profesjonalne zdjęcia pełne emocji i niezapomnianych chwil maturzystów. Zobacz sam!

Szukasz fotografa na swoje wydarzenie?

Jeśli chcesz mieć podobne zdjęcia z Twojego wydarzenia, to właśnie znalazłeś odpowiedniego fotografa! Rezerwuję terminy na fotorelację. Nie wahaj się i skontaktuj ze mną już teraz!

Zapytaj o termin

Dodaj komentarz