fbpx

Fotorelacja z gali i team buildingu w hotelu Warszawianka

Przeżyj ponownie gale i team building w hotelu Warszawianka dzięki mojej profesjonalnej fotorelacji. Zapoznaj się z galerią zdjęć i przypomnij sobie najważniejsze momenty.

Gala w hotelu Warszawianka

Jako fotograf byłem na miejscu tego wyjątkowego wydarzenia i uchwyciłem najważniejsze chwile. Atmosfera była niezwykła, a goście wyglądali pięknie.

Team building w hotelu Warszawianka

Kolejnego dnia miałem przyjemność uwiecznić na zdjęciach ciekawe i angażujące warsztaty team buildingu, które pozwoliły uczestnikom lepiej się poznać i wzmocnić zespół.

Zobacz pełną fotorelację i przeżyj ponownie gale i team building w hotelu Warszawianka.

Zobacz również

Trzy osoby siedzą przy panelu dyskusyjnym w studiu z dużymi oknami wychodzącymi na panoramę miasta. Za nimi wyświetlany jest ekran z napisem „GFN.TV”. Mężczyzna po lewej i mężczyzna po prawej słuchają uważnie wypowiedzi kobiety pośrodku, a fotograf na konferencje uwiecznia ten moment.

Fotorelacja z konferencji w hotelu Marriott

Fotorelacja z konferencji na temat przemysłu tytoniowego w hotelu Mariott w Warszawie. Zobacz profesjonalną fotorelację z tego eventu.

Pięć osób siedzi na scenie podczas dyskusji panelowej podczas festiwalu kulturalnego. Siedzą w musztardowych fotelach na tle tła z logo wydarzenia i żywym designem. Czterech z nich jest w garniturach, a jeden ma na sobie biały strój. Pomiędzy nimi na stole stoją mikrofony i butelki z wodą, co doskonale uchwycił Marcin Krokowski, ceniony w Warszawie fotograf specjalizujący się

Fotorelacja z konferencji prasowej Wschód Kultury

Miałem okazję uczestniczyć w konferencji prasowej Wschód Kultury, która odbyła się w Warszawie. Była to niezwykła i pełna emocji chwila.

Reportaż ze studniówki

Zobacz jak wyglądała studniówka w Warszawie, którą fotografowałem. Profesjonalne zdjęcia pełne emocji i niezapomnianych chwil maturzystów. Zobacz sam!

Szukasz fotografa na swoje wydarzenie?

Jeśli chcesz mieć podobne zdjęcia z Twojego wydarzenia, to właśnie znalazłeś odpowiedniego fotografa! Rezerwuję terminy na fotorelację. Nie wahaj się i skontaktuj ze mną już teraz!

Zapytaj o termin

Dodaj komentarz